Biz Kimiz?

Biz Kimiz?
Gülen Tel Çit

Tel Çit | Panel Çit | Kafes Tel | Örgü Tel | Dikenli Tel | Jiletli Tel ve daha bir çok ürünü hem kendi ürettiklerimiz hem de çözüm ortaklarımız sayesin sizlerin hizmetine sunuyoruz. Tel çit üretim sektöründe uzunca yıllar hizmet süresini geride bırakan firmamız, edindiği tecrübe ve alanında uzman kişilerden oluşturduğu kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübelerimizden ilham alarak kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi hedeflediğimiz bu sektörde uzun yıllar hizmet vermeyi planlıyoruz.

Firmamız, müşterilerinin beklentilerini anlayıp, onların istekleri doğrultusunda en iyi yönlendirmeyi yaparak kaliteli hizmet vermeyi benimsemiştir. Standart üretimler yaptığımız gibi müşterilerimizin isteklerine uygun üretimler de yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı görev ediniyoruz.

>

Gülen Tel Çit

35750 m2
Aylık Çit Üretimi
19620 m2
Aylık Çit Boyama Kapasitesi
3569 m2
Aylık Kafes Üretimi
% 100
Müşteri Memnuniyeti

Gülen Tel Çit Sistemleri

Gülen Tel Çit Sistemleri olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizi ürettiğimiz hızlı ve yenilikçi çözümlerle memnun etmeye odaklanmak. Sektörde gerçek anlamda tecrübeli personelimizle müşterilerimizin adete bir gölgesi gibi her an yanlarında olmuş, her ihtiyaçlarında veya problemlerinde hızlı ve yerinde çözümler üreterek maliyet kayıplarını önlemek.

Müşterilerimizin projemizin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam projeler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

* Şeffaflık
* Deneyim
* Kalite Bilinci
* Yaratıcılık
* Güven ve Adalet
* Is Ahlakına Bağlılık
* Sürekli Gelişim İnancı
* Müşteri beklentilerini aşan, katmadeğerli işbirliği değerlerine sahiptir.