| GÜLEN TEL ÇİT SİSTEMLERİ | ÇİM ÇİT | ÖRGÜ TEL | TUZLA | GEBZE

Hizmetlerimiz

Düzlemsel Jiletli Tel

Düzlemsel Jiletli Tel

DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL

Düzlemsel jilet tel içinde bir çok farklı madde bulunduran bir alaşımdır. Hammaddesi galvaniz olmak üzere  430 kalite paslanmaz ve 304 kalite paslanmaz çelik bulundurmaktadır. Genellikle güvenlik amaçlı kullanıldığı için askeriye ve ya resmi devlet kurumlarının sıklıkla tercih ettiği bir tel türüdür.

Çok sıkı korunan yerde genellikle yerden 45 cm yükseklikte başlayıp sıklık seviyesi yüksek uçları keskindir. Bu yüzden girmesini istemediğiniz alanlarınıza girmeyi düşünen dış etkenleri caydırmaya yardımcı olur. Beton duvarlar demir kapılar üzerine montajı kolay yapıldığından, doğal olaylardan ve dış etkenlerden çok tahrip olmayan malzeme yapısından dolayı uzun ömürlüdür.

Uyulması gereken bazı standartlar olduğundan dolayı 45 cm, 60 cm ve 90 cm olmak üzere üç farklı şekilde uygulanır.45 cm yükseklikte yapılan düzlemsel jilet tel  yüksekliği 45 cm uzunluğu 6 metre ve ağırlığı 0.7/ metre cinsinde hesaplanarak kullanılır. 60 cm yüksekliğindeki düzlemsel jilet tel yüksekliği 60 cm, uzunluğu 6 metre ve ağırlığı 1.2 / metre formülünden hesaplanmak ile birlikte son olarak 90 cm yüksekliğinde düzlemsel jilet tel mevcuttur. Biraz öncede söylediğimiz gii yüksekliği 90 cm, uzunluğu 8 metre ve ağırlık formülü yine 1.2/ metre formülü ile kola kolayca bir matematik hesabı ile bulabilirsiniz. Sizin ve kullandığınız alanın güvenliğini sağlamak ve cep dostu olması için eminim sizlerinde ilk tercihi düzlemsel jilet tel sistemi olacaktır.

Bu kadar uygun fiyatlar ile üretilmesi tabi ki kalite konusunda asla ödün vermesine izin vermez. Her zaman en uygun fiyatlar ile yer alsa bile paslanmaz ve tüm hava koşullarına uygun olan demir doğrama elemanları ile üretilmesi kullanıcılar için iyi bir detay olacaktır.

Dairesel olarak yana doğru açılan, çit panellerinin üstüne veya düz direkler üzerine uygulaması yapılan bir jiletli tel tipidir.Kürşat Tel Örgü.

  • 45-60-60-90 cm çapında (Yüksekliğinde),
  • 6,0-6,0-6,0-8,0 metre uzunluğunda,
  • 4,2-4,2-7,2-9,6 Kg Rulo ağırlığında üretilmektedir.

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tel çit - örme çit sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir. Yüzünüzü güldürmeye devam edeceğiz..