| GÜLEN TEL ÇİT SİSTEMLERİ | ÇİM ÇİT | ÖRGÜ TEL | TUZLA | GEBZE

Hizmetlerimiz

Galvanizli Kafes Tel

Galvanizli Kafes Tel

Galvanizli Kafes Tel

GALVANİZLİ KAFES TEL

Kullanım alanı çok geniş olan galvanizli kafes tel örgü seri üretim ile kişinin göz aralığı ve tel kalınlığında helezonik ( baklava göz ) biçiminde üretim sağlanabilir. Bir çok yerde kullanıldığı gibi bazı metsek türlerinden de kullanılmaktadır. Bunlar madencilik gibi zor bir meslekte, saniye de ve yer yüzünün büyük bir bölümün kaplayan inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Aynı zamanda çevre güvenliğini sağlamak, evde besleyemeyecek hayvanları bahçemizde beslemek onlar bakmak için kafes ve ya kümes yapımında kullanılabilir.

Ceza evi  ya da evimizi dışarıdan gelen etkenler karşı korumak amaçlıda kullanılmaktadır. Sizlerinde gördüğü gibi bir çok kullanım alanı olduğu gibi reaksiyonlardan ve tepkimelerden korumak amaçlı sıcak daldırma işlemi ile en aşağı 80 gr / m2 maksimum ise 370 gr / m2 arasında değişmektedir. Tel çitin montajında sizin isteğinize bağlı olarak beton ya da demir direkler, galvanizli borular ve ya yüksek güvenlik önlemleri için jiletli tel kullanılabilir. Müşterimizin istek ve arzuları karşısında son derece titiz bir çalışma, el becerisi iyi ustalarımız ve mükemmel detaylandırma ile projeniz sizlere teslim edilmektedir. Kafes tel örgü gerçekten de birçok sistem içerisinde kullanılırken gerekli güvenilirlik önlemlerini jiletli yapılardan sonra en iyi şekilde sağlayanlar olmaktadır. İsteklere göre bunların farklı renk alternatifleri olanları da ortamların ya da kullanılacak yerlerin konumuna göre tercih edilebilir. 

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tel çit - örme çit sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir. Yüzünüzü güldürmeye devam edeceğiz..