| GÜLEN TEL ÇİT SİSTEMLERİ | ÇİM ÇİT | ÖRGÜ TEL | TUZLA | GEBZE

Hizmetlerimiz

Spor Saha Tel Çitleri - Halı Sahalar

Spor Saha Tel Çitleri - Halı Sahalar

Spor Saha Tel Çitleri - Halı Sahalar

Spor Saha Tel Çitleri - Halı Sahalar

- Çevre hatıl içerisine yerleştirilen plakalara 3 m yüksekliğinde 89x3 dikey borular ( taşıyıcı sistem) plaka üzerindeki gijonlara monte edilir. Daha sonra 76x3 borular il,e yapılan makaslar taşıyıcı sistem olan boruların üzerine plakalarla monte edilir
- Makas boruları 76x3, makas içi çapraz bağlantı boruları 38x2,5 kalınlığında olacaktır.
- Taşıyıcı sistem boru ebatlaı 89x3 iç çaparaz bağlantı borusu 42x3 şeklin de olacaktır. Yapılan makasların üzerine 60 cm ile eşit aralıklarla döşenecek olan aşık boruları ebatları ise 38x3 şeklindedir. Saha üzerinde yapılacak olan havalandırmanın boyu 25 mt olup kullanılacak boru ebatı 38x3 şeklindedir.

b) Her iki taraf ta dikey kale arkası borulara diyagonal takviye yapılacaktır. Sahanın dört kenarındaki dikey borulara uygun Aralıklarda 79x3 kalınlığında dikey takviye boruları kaynatılacaktır.

c) Saha konstrüksiyonunu muhkemleştirmek için makaslara başta orta da ve sonda ve kale arkalarına “X” şeklinde 38x3 çapraz borular kaynak yapılacaktır.
d) Sahaya 1 adet menteşeli kapı yapılacaktır.

e) Tüm Demir imalatı yapıldıktan sonra, 1 kat astar olma üzere 2 kat yağlı boya ile istenilen renkte boyanacaktır.

f) Saha etrafı 3 m yüksekliğinde 5x5 cm göz aralığı, 3.6 mm et kalınlığında, daldırma galvanizli ve PVC kaplı tel örgü ile kaplanacaktır.

g) Tel örgü gerdirerek bağlantı yapıldıktan sonra, Saha uzun kenarlarına 3, Kale arkalarına 4 sıra 4 m kalınlığında çelik halat gerdirilecektir, Gerdirilen çelik halatlar klemenslerle bağlanacaktır.

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tel çit - örme çit sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir. Yüzünüzü güldürmeye devam edeceğiz..